Mūsų požiūris

Nusistatyti auditoriją. Konvertuoti į vartotojus. Išlaikyti klientus.

Mes analizuojame duomenis, kad nustatytumėme tikslus, įgytumėme ir išlaikytumėme klientus, nuolat optimizuojame pagal griežtus komercinius tikslus.

Padėsime Jūsų klientams surasti Jus

Iš savo reklamos investicijų turėtumėte gauti daugiau nei tik parodymus ar paspaudimus - mūsų dėmesys skiriamas tikslams. AdAge komanda teikia SEO, mokamos paieškos, vaizdo tinklų ir socialinės medios reklamos paslaugas, kurios yra sutelktos į realius tikslus ir rezultatus. Mes padedame savo klientams pasiekti sėkmingų rezultatų,  teisingu pranešimu, reikiamoje vietoje - su tinkama pusiausvyra visuose reklamos kanaluose. Mūsų požiūris naudotis duomenimis ir įžvalgomis - planavimo ir strateginių sprendimų priėmimui.

Mūsų paslaugos

Reklama paieškos sistemose yra pagrindinė AdAge paslauga. Mūsų komanda turi didelę patirtį paieškos kampanijų kūrime ir optimizavime, tinkamų priemonių parinkime. Taip pat skiriame didelį dėmesį ne tik kampanijų paruošimui, bet ir našumo didinimui analizei ir skirtingų kanalų įžvalgomis.

Nors reklama paieškos sistemose gali būti sudėtingas ir varginantis procesas - mes praleidžiame daug laiko ieškodami ir dirbdami su naujausiais sprendimais tam kad padidintumėm Jūsų grąžą į investicijas.

Vaizdo reklama tebėra esminis skaitmeninis kanalas prekės ženklo žinomumo didinime. AdAge agentūroje mes tikime tuo, kad efektyviausia ji yra tada, kai mes ją deriname su kitais reklamos kanalais ir strategijomis. Mūsų vaizdo reklamos kampanijos dažniausiai glaudžiai susijusios su mokama paieška, SEO, socialine ir mobiliaja reklama. Mes naudojamės duomenis ir įžvalgomis tam kad vaizdo reklamos galimybes išnaudotumėme ne tik paspaudimams ir parodymams.

Kadangi technologijos sparčiai tobulėja ir vis didina vaizdo reklamos galimybes - mūsų patirtis duomenų apdorojime ir analizėje suteikia daug pranašumų optimizuojant ir taikant naujus sprendimus pardavimų efektyvumo didinime.

Kuriame ilgalaikius SEO rezultatus. AdAge supranta, kad šiandieninis SEO yra daugiau nei ilgas sąrašas geriausių praktikų ir pasikartojančių užduočių. Tikrasis SEO yra kruopštūs procesai, bandymai, analizės integruoti į konkrečios verslo strategijos vystymą trumpuoju ir ilgalaikių laikotarpiu kas atneša realias konversijas ir pardavimus.

Galbūt jūsų klientai turi klausimų, jiems reikia padėti išspręsti problemą, ar tiesiog ieško pramogų, jūsų klientai ieško turinio. Nesvarbu, ar tai dienoraštis, fotografija, video ar interaktyvi patirtis, teisingas turinys gali sukurti stiprius santykius. Jūs turite būti tikri, kad jūsų turinys yra tai, ko jiems reikia, ten kur jo reikia, tada kai jo reikia. Tvirta turinio strategija, kuri palaiko jūsų verslo tikslai suteikia bet kokiam skaitmeninės rinkodaros projektui pagrindą, nuo sukūrimo iki paleidimo, nuo paieškoje iki konversijos, ir dar daug daugiau.

Mūsų darbas nesibaigia, kai paleista nauja kampanija ar puslapis. Iš tiesų, jis tik prasideda. Mes nuolat matuosime efektyvumą per duomenų rinkimą ir analizę ir aktyviai rekomenduosime patikslinimus kurie padės išlaikyti skaitmenine rinkodarą veiksminga.

Mūsų procesas veikia. Tai padeda mums pasiekti daugiau nei jūs tikitės. Jis padeda mūsų klientams būti sėkmingais. Esame pasirengę padėti jums pasiekti savo tikslus.

Mūsų komanda besidominti naujovėmis ir pritaikanti jas mūsų klientams. Mes į kiekvieną naują socialinę, mobiliojo ryšio ar kitą strategija žiūrime kritiškai, tačiau ieškome unikalių galimybių kiekvienam klientui. Dažnai šios galimybės egzistuoja pirminiuose kanaluose SEO, mokamoje paieškoje ar vaizdo reklamoje. Pavyzdžiui, socialiniai tinklai tampa kritiniai elementai SEO. Tai pat socialinė reklama gali būti dar veiksmingesnė, kai ji yra suderinta su SEM įžvalgomis. Mūsų klientams geriausiai sekasi tada, kai mes pirmiausiai orientuojamės į verslo tikslus ir naudojame jau sukauptus duomenis ir įžvalgas socialinės, mobiliojo ryšio ir kitoms rinkodaros galimybėms nustatyti.

Taupome Jūsų pinigus

Ieškome geriausio sprendimo

Išnaudojame įvairias galimybes

Analizuojame

Neįtikinome?

Susisiekite su mumis, aptarsime mūsų ir jūsų galimybes ir tada nuspręsite ar norite dirbtu su mumis.

Susisiekti